آتلیه ساعتچی به منظور توسعه محدوده فعالیت و انتشار خدمات خود از علاقمندان در زمینه همکاری در فروش محصولات و خدمات این مجموعه با احراز شرایط معمول دعوت می‌کند.

شرایط پرداخت و کسب درآمد

سیستم کسب درآمد در آتلیه ساعتچی بر اساس کیفیت عملکرد فرد محاسبه می‌شود.

شرایط پایه براساس دریافت دستمزد به دو صورت درصد از فروش کل و درصد از سود ناخالص هر قرارداد یا پروژه است.

  1. درصد فروش از کل قرارداد: به صورت پایه بازاریابان و همکاران محترم می‌توانند از ۵% کل مبلغ قطعی قرارداد (کسر کسورات و تخفیف) پرداخت می‌گردد.
  2. درصد فروش از سود ناخالص:این سیستم برای همکاران دائمی در نظر گرفته شده است که به صورت پایه میزان ۳۰% از سود ناخالص فروش (هزینه کالا+هزینه خدمات+هزینه تحویل) به بازاریاب پرداخته می‌گردد.

شرایط فعالیت و مفاصا حساب

  • مفاصا حساب در تمامی دپارتمان‌های آتلیه به صورت دوره‌ای ماهیانه و یا پروژه‌ای می‌باشد.
  • پرداخت حقوق و دستمزد در سیستم همکاری در فروش منوط به تسویه حساب قرارداد و تحویل سفارش به کارفرما یا مشتری است.
  • بدیهی است در صورت لغو سفارش و عدم پرداخت مبلغ صورتحساب و یا عودت وجه به ایشان مبلغ دستمزد عیناً از حساب همکار فروش کسر می‌گردد.
  • همکاران محترم تنها مجاز به فروش محصولات و خدمات با قیمت مصوب دپارتمان را دارند و در صورت فروش به مبالغ کمتر یا بیشتر از این قیمت مسئولیت تمامی اتفاقات برعهده ایشان می‌باشد. لذا مقتضی است تنها براساس نرخ مصوب و با هماهنگی نسبت به ارائه قیمت اقدام نماید.
  • بروز هرگونه مشکل در زمینه فروش با قیمت‌های غیر از نرخ مصوب برعهده همکار فروش بوده و هیچگونه مسئولیتی بر دپارتمان‌های آتلیه ساعتچی وارد نخواهد بود.

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *